Шубы из норки Киев, норковые шубы в Киеве

Меховой салон Miss Lora

Miss Lora

З 1995 року в Дніпропетровській області успішно працює підприємство «MissLora», яке очолює талановитий дизайнер-модельєр Лариса Шпонько. Високопрофесійна команда майстрів на сучасному німецькому обладнанні шиє шуби з натурального хутра (нутрії, лисиці, норки, чорнобурки, песця, куниці), хутряні аксесуари: муфти, сумки, пов'язки. Також підприємство пропонує хутряні килимки, чохли в машину і т.д.


Підприємство пропонує великий асортимент шуб на будь-який смак і для будь-якої вікової категорії. Стилі: класичний, спортивний, авангардний, екстравагантний. Колірна палітра: всі кольори веселки, сучасне колорирование і трафаретні фарбування (близько 200 відтінків).


Кожен виріб відрізняється найвищою якістю, вишуканістю, індивідуальністю. За бажанням замовника до складного хутряному малюнку підбираються обробка з натуральної шкіри, стрази, хутряні брошки, бісерні аплікації ручної роботи, оздоблення з мережива. Сучасні технології крою ТМ «MissLora» дозволяють підкреслювати достоїнства і коригувати недоліки фігури. Завдяки замовний системі фахівці підприємства завжди можуть задовольнити смак найвишуканіших клієнток.


Хутряні вироби від підприємства «MissLora» отримали гідне визнання від численних покупців, майстрів швейно-трикотажної промисловості, журі регіональних, обласних та республіканських професійних конкурсів.
Основним напрямком торгової марки є пошиття хутряних виробів з нутрії, оскільки даний хутро відрізняється високою вологостійкістю і практичністю, є більш теплим, ніж хутро норки, а також благотворно впливає на організм людини. Інші назви нутрії - болотний бобер, бобровідная щур, рагондін. За забарвленням нутрії об'єднані в 5 груп: коричневі, білі, бежеві, золотисті і чорні. Всього ж відомо близько 30 забарвлень. Хутро нутрії ноский, теплий і красивий. Остевой хутро нутрії значно довший підпуши і має блиск. Щипане хутро нутрії з віддаленими остевими волоссям схожий на норковий хутро і його нерідко використовують для імітації норки. Як і всі хутра тварин, що мешкають у воді, хутро нутрії не боїться вологи, а це дуже актуально для нашого клімату, коли вранці мороз, а після обіду - дощ. Хутро нутрії володіє більшою зносостійкістю, ніж хутро ондатри і куниці, а вага його менше, ніж хутро у кролика, тому вироби з нього виходять легкі, красиві і міцні.
Шуби від ТМ «MissLora» - це бажана покупка і розкішний подарунок. Девіз підприємства: «Пропозицій багато, вибір один - вишуканість і якість від« MissLora ».

Адреса:

м Новомосковськ: вул. Радянська, 36а, маг. ТМ «Міс Лора», тел. (05693) 7-99-10
м.Горлівка, вул. Комсомольська, 21а, Бізнес - Центр, (0624) 52-05-84
м Павлоград, вул. Горького, 166, маг. ТМ «Міс Лора»
г. Одесса - вул. Преображенська, 66, маг. «Салон хутра», 050-39-22-534
г. Одесса, ул. Екатериненская 48, "Салон хутра"
м Дніпропетровськ, вул. Московська, 7 "Салон хутра", ТЦ Мерлін Центр, 1й поверх
г. Киев, ТЦ Даринок, ст.м. Лісова, вул. Біломорська, 1. Зал Три Д 1-й поверх № місця: ВО5-06
Салоны меха и кожи © www.meha-online.com.ua, 2020