Шубы из норки Киев, норковые шубы в Киеве

З 5 ПО 6 ТРАВНЯ В ГАЛЕРЕЇ «ЛАВРА» ВІДБУДЕТЬСЯ РОЗПРОДАЖ ШУБ НА ФЕСТИВАЛІ «ТЕРИТОРІЯ.UA»

НОРКОВЫЕ ШУБЫ ОТ ДОБРОЙ ПАНИШУБЫ НОРКОВЫЕКУПИТЬ НОРКОВУЮ ШУБУ КИЕВ

Дорогі кияни та гості Києва. 5-6 травня на території галереї «Лавра» (вул. Лаврська 1, метро Арсенальна) відбудеться фестиваль моди і стилю «Терріторія.UA», де вас чекає весняний розпродаж шуб, хутряних жилетів і шкіряних курток від ательє «Шиншила» і «Добра Пані ».

На святковій розпродажі шуб і хутряних жилетів діють фантастичні знижки. Ціни на шуби зі знижками - від 16 000 грн, на хутряні жилети - від 13 000 грн.

Учасники фестивалю в ці дні влаштують день краси.
Крім хутра незвичайної краси, ательє «Добра пані» працює зі шкірою, і це незвично ... Розповідати і описувати їх творіння сенсу немає, тому місце зустрічі з покупцями - «ТЕРІТОРІЯ.UA» (Галерея «Лавра», 5-6 травня з 11 00 до 20 -00).
Приходьте, обов'язково ви знайдете те, про що мріяли.

Ми хочемо познайомити вас з нашою гордістю і улюбленцями - ательє «Добрий пані». Це творча родина придумує і втілює в життя абсолютно унікальні речі зі шкіри та хутра.

Якщо ви хочете бути унікальними, вам просто необхідно познайомитися з ними. Це казкове поєднання кольору, хутра та шкіри; авторські моделі, повторити які неможливо, абсолютно дизайнерський підхід. Практично всі моделі є «трансформерами», можна змінювати шкіру на хутро і навпаки. Загалом описувати таку красу неможливо, а побачити і закохатися в моделі пані Олени дуже просто.

Приходьте до нас. 5-6 травня «ТЕРІТОРІЯ.UA» (Галерея «Лавра» вул.Лаврська, 1) і ви обов'язково знайдете те що шукаєте.
© www.meha-online.com.ua, 2016