Шубы из норки Киев, норковые шубы в Киеве

Відео червневого торгів SAGA FURS від популярного дизайнера Олени Ахмадулліної

Співпрацюючи багато років з компанією Saga Furs, російський модельєр Олена Ахмадуліна, отримала місце в першому ряду на аукціоні Saga Furs в червні 2019 року, щоб не тільки вибрати кольори норки для своєї майбутньої колекції AW20, а й отримати унікальну виставу про роботу, пов'язану з перевіркою якості хутра і хвилюючою динаміки аукціону.

Модельєр Ахмадуліна робить все можливе для творчого натхнення, витративши цінний час на підготовку своїх ідей з пошуку джерел і технічних ноу-хау на заходах Saga Fur Vision і в Сага Дизайн Центрі, який вона вперше відвідала в якості студента 15 років тому.

Олена Ахмадуліна відома своїми чарівними і високохудожніми творами, які використовують ексклюзивну колекцію хутра Saga Furs, за свою презентацію AW18 в Москві. Ахмадуліна використовувала хутро Saga fox для персонажів з казки Андерсена «Снігова королева».

Цього року її показ AW19 в рамках Mercedes-Benz Fashion Week Russia звернувся до російської народної казки «Кішка і лисиця», щоб придумати верхній одяг з хутряними вставками і актуальний модний аксесуар: ободок з норки. Нові колекції і хутряні вироби від Олени Ахмадулліної, заплановані на AW20 з використанням хутра Saga Mink, нам доведеться почекати і подивитися, але результатом, безсумнівно, буде захоплюючий погляд на можливості хутра.

Останній аукціон Saga Furs пройшов 15-20 вересня 2019 року.

За матеріалами: Saga Furs
Шубы от © www.meha-online.com.ua, 2020