Шубы из норки Киев, норковые шубы в Киеве

Етичний видобуток фермерського хутра NAFA

меховая жилетка NafaПрограммы оценки сертификацииНормативно-правовые акты и критерии оценкиНорковая ферма НафаОтслеживание происхождения

Програма етичної видобутку хутра NAFA була розроблена з метою дати впевненість нашим клієнтам в тому, що всі хутра NAFA отримані з ретельно контрольованих і поновлюваних популяцій фермерської і дикої хутра.

Ми переконані, що якісний продукт безпосередньо залежить від джерела його походження. хутра на
торги NAFA постачають невеликі сімейні ферми з Північної Америки і Європи, а також мисливці зі
всій Північній Америки. Сертифіковані хутра NAFA є результатом трудомісткого процесу,
який вимагає кваліфікованих навичок, знань і дотримання високих етичних стандартів про турботи і захисту тварин і навколишнього середовища.

Вся фермерська і дика хутро NAFA є сертифікованою, а також визнана програмою FURMARK.

До 2020 року NAFA буде пропонувати повністю сертифіковану дику і фермерську хутро, визнану брендами і споживачами по всьому світу.

Хутра Nafa програма оцінки сертифікації

У кожному великому регіоні США, Канади та Європи, де займаються розведенням хутрових звірів, діє своя система сертифікації, яка є основою сертифікованих фермерських хутра NAFA.
Сертифікація фермерських хутра NAFA формується з основних положень наступних нормативних документів і програм:

Сертифікація фермерських хутра NAFA

Нагорода Humane Care Merit Award, в рамках Програми заохочень за гуманне вирощування норки в США, була заснована, грунтуючись на більш ніж 30-річної сертифікації фермерських господарств в США, починаючи з 1985 року. Канадський звід правил по вирощуванню фермерської норки був вперше розроблений в 1989 році, а пізніше, в 2009 році в Європі з'явилася Програма Welfur.

Норкові ферми

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ І КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ
Кожна система сертифікації застосовує національні нормативи і вимоги до розведення хутрових звірів, сформовані на основі строгих правил і норм щодо захисту тварин, стійкості популяцій і
прозорості. Всі три програми оцінки науково обгрунтовані і перевірені незалежними ветеринарами і експертами в цій галузі.

Нормативно-правові акти та критерії оцінки хутра Nafa

Кожна ферма перевіряється і оцінюється за критеріями, встановленими в своєму регіоні. Результати цієї оцінки повинні бути прозорими. NAFA отримує сертифікат відповідності кожної ферми і заносить дані в ярлик зі штрих-кодом відповідної шкури.

Відстеження циклу поставок

Відстеження - це можливість відстежити і побачити документально підтверджену інформацію про переміщення продукту на всіх етапах процесу виробництва і збуту, включаючи можливість перевірки історії
походження, технологічного процесу і кінцевого застосування цього продукту.
Кожна шкура, яку поставляють на NAFA, отримує ярлик зі штрих-кодом, який містить такі дані, як вид, країна походження, рік, коли була здобута, і код, за яким можна ідентифікувати фермера.
В даний час на II етапі Програми етичної видобутку хутра - Vision 2020 року, ярлик зі штрих-кодом буде також містити інформацію про статус сертифікації кожної шкури.

Виробничий цикл фермерського звірогосподарствах

Екологічна система виробництва фермерської хутра передавалася з покоління в покоління і сьогодні існує в сімейних фермерських господарствах по всій Північній Америці і Європі.

Екологічність виробництва хутра

Розведення хутрових звірів завершує цикл сільськогосподарського виробництва. В результаті виробництво виходить безвідходним. Харчові відходи використовуються для здорової збалансованої дієти при вирощуванні норки.
Розведення хутрових звірів - це сучасний і високоефективний процес, який є найбільш екологічним. Сьогодні це процес, який надає мінімальний вплив на навколишнє середовище.
Продукти виробництва інших галузей (наприклад, яйця, сир, риба і м'ясо) використовуються для годування звірів, і в той же час відходи норки, включаючи гній і тваринний жир, використовуються при виробництві біопалива, масел, фармацевтичних препаратів і добрива.

Розведення хутрових звірів

FURMARK

Сертифікація - це програма, яка описує кожен етап виробництва: від вирощування хутрових звірів на фермі до роздрібної торгівлі виробами.
У 2018 році Міжнародна Хутряна Федерація (IFF) запустила програму FURMARK. Це глобальна програма, завдяки якій здійснюється відстеження та сертифікація хутра. Вся фермерська і дика хутро
NAFA є сертифікованою, а також визнаної FURMARK. NAFA тісно співпрацює з організаціями, що мають відношення до хутряної індустрії, щоб гарантувати, що хутро як і раніше буде залишатися модним і відповідальним вибором. Всі державні протоколи сертифікації доступні для громадськості на сайті www.furmark.com
Шубы от © www.meha-online.com.ua, 2020