Шубы из норки Киев, норковые шубы в Киеве

Оголошено Переможців Студентського Конкурсу Дизайну NAFA в Україні

Марія ГалушкаКОНКУРС ДИЗАЙНУ  NAFA В УКРАЇНІКОНКУРС ДИЗАЙНУ  NAFA В УКРАЇНІКОНКУРС ДИЗАЙНУ  NAFA В УКРАЇНІТетяна СкорікКОНКУРС ДИЗАЙНУ  NAFA В УКРАЇНІКОНКУРС ДИЗАЙНУ  NAFA В УКРАЇНІМарія Фінік

Минулої осені під час виставки Fur Expo Ukraine було оголошено , що Україна стала однією з країн , в яких NAFA спонсорує студентс ькі дизайнерські конкурси . Цей конкурс був організований спільно з Київським Національним Університетом Технологій та Дизайну (КНУТД) і був запропонований для студентів по всій Україні.

Незважаючи на складну політичну ситуацію в Україні протягом останніх кількох місяців, 58 ескізів молодих студентів України пройшли кваліфікацію для участі в конкурсі. П’ять півфіналістів змагалися за 2 перших місця, які дають право на участь у Семінарі студії NAFA в Торонто разом з переможцями з інших країн світу.


Півфіналісти створили за своїми ескізами лекала виробів, а компанія “Тикаферлюкс”, один з лідерів по виробництву хутряних виробів класу люкс в Україні, пошила ці моделі з різних видів дикого хутра NAFA Northern.


Оксана Мороз, директор з маркетингу NAFA у Східній Європі, спільно з VIP-представниками хутрової галузі, модних ЗМІ та керівництвом КНУТД провела фінал конкурсу 29 жовтня 2014 року в музеї КНУТД. У заході взяли участь понад 250 гостей, студентів і викладачів. Двома фіналістами, за яких проголосувала суддівська колегія, стали Марія Фінік з міста Прилуки Чернігівської області та Марія Галушка з Одеси. Приз глядацьких симпатій завоювала Тетяна Скорік з міста Золотоноша Черкаської області. Вона отримала найбільшу кількість голосів з більш ніж 200 бюлетенів. Вітаємо всіх переможців!

До складу журі конкурсу дизайну NAFA в Україні увійшли: Марина Колосніченко, декан факультету дизайну КНУТД; Оксана Мороз, директор з маркетингу NAFA, Східна Європа; Володимир Іванишин, директор компанії “Тикаферлюкс”; Алла Ємельянова, виконавчий директор Української асоціації хутровиків; Олександр Дикий, президент Української асоціації звіроводів; дизайнери Фелікс Родіонов та Ірина Пархоменко.


“NAFA пишається тим, що ми виконали зобов’язання, взяті більше року тому, щоб підтримати молодь у цій тепер порушеній війною країні. Їх мужність і стійкість надихають! У ці важкі часи бажаємо миру і добра всім учасникам конкурсу, представникам хутрової галузі та академічним партнерам. Я впевнений, що Україна стане ще сильнішою і займе своє місце в якості однієї з провідних хутряних країн в найближчому майбутньому”, - сказав Роб Кехілл, старший віце-президент NAFA з маркетингу.


На додаток, пан Віталій Чабан, проректор КНУТД з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, зазначив, що “університет висловлює подяку за підтримку, надану NAFA цим перспективним молодим талантам, а також за те, що КНУТД став місцем зустрічі студентів і потенційних роботодавців в особі більшості провідних хутряних компаній та асоціацій України “


За додатковою інформацією звертайтеся до Мороз Оксани Степанівни: моб. + 1-416-220 8991; O_Moroz@nafa.ca
Шубы от © www.meha-online.com.ua, 2020